Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.
La llista dels convocats a l’examen pràctic del Curs d’Entrenador Nacional C de futbol sala
| 09/05/2022
El diumenge, 29 de maig de 2022, a la Pista Poliesportiva Municipal La Sagrera de Barcelona, 133 alumnes del Curs d’Entrenador Nacional C (Monitor) de futbol sala estan convocats per realitzar l’examen pràctic del curs.

Llistat d’alumnes amb el torn assignat. L’Escola d’Entrenadors de Futbol Sala de la Lliga Catalana de Futbol Sala de l’FCF té programat l’examen pràctic presencial del Curs d’Entrenador Nacional C (Monitor) de futbol sala pel proper diumenge, 29 de maig de 2022, a la Pista Poliesportiva Municipal La Sagrera.

EXAMEN PRÀCTIC CURS ENTRENADOR NACIONAL C DE FUTBOL SALA
Diumenge, 28 de maig de 2022
Pista Poliesportiva Municipal La Sagrera de Barcelona (C/ Hondures, 18, Sant Andreu - Barcelona)

Després de sol·licitar als alumnes la franja horària que els hi era més favorable per poder realitzar les proves, amb l’objectiu d’afavorir una bona organització de l’examen, l’Escola d’Entrenadors de Futbol Sala publica el llistat definitiu dels 133 alumnes que s’hauran de presentar a l’examen, indicant el seu torn.

GRUP 1
MATÍ - De 9.00 a 12.00 hores
SERGI ALCARAZ SORIANO
FRANCISCO BRAVO RUIZ
DAVID CAMPOS RAMIRA
MARTI CAPELLA ROVIRA
ERIK CURCO MARTÍNEZ
MARC DALGHI DURO
MARC DÒNIGA MARTÍNEZ
ENRIC FUGUET CAÑELLAS
MANUEL HEREDIA MORENO
JOEL HERNÁNDEZ BRITO
POL HERNÁNDEZ RODRIGO
DAVID PALAU LEONES
DAVID PLA MÁRQUEZ
FERRAN PLANAS RAMIRO
MARTA VEGA JORDAN
THIERNO MAMADOU BARO
MARC SOLA PEDRAZA
GRUP 2
MATÍ - De 9.00 a 12.00 hores
ARNAU BERBECHO BARRADO
JORDI CENDROS SORLI
TONI DOBLAS GARCIA
JAVIER GARCIA DOMÍNGUEZ
EMMA GROSCHE ROVIRA
ALVARO HERNÁNDEZ MARTÍNEZ
MARC LÓPEZ MORIANA
OLEGUER MARINE RIQUE
HUGO MARTINS LOPES
AISSA OUADI HANDOUZ
IVAN PASTOR ROMERO
LLUIS PÉREZ VILAREGUT
GERARD RAMIREZ ARONA
JORDI ROMEO ROMERO
JOSE ROMERO LACIOBA
POL ROMERO MERCHAN
MARC SÁNCHEZ PLADEVALL
GRUP 3
MATÍ - De 12.00 a 15.00 hores
DAVID ESCALANTE GÓMEZ
JOSÉ ANTONIO BAILAC LALLANA
CARLES CARRILLO MILAN
NICOLAS DENIAU SOLANAS
MARC IBARZ RAMIREZ
XAVIER LOPEZ PULIDO
POL MARSAL VILANOVA
JOAN MARTÍNEZ GARCIA
RAFAEL NADAL NADAL
JUAN JOSÉ PEÑA LÓPEZ
XAVIER PEREZ BECERRA
ALEIX PONZ PICH
GERARD PRADILLO CORTES
JULIA RODRÍGUEZ COMAS
JAUME RODRÍGUEZ PÉREZ
CRISTINA ROSA VIDAL
GUILLEM SÁNCHEZ PLAZA
GRUP 4
MATÍ - De 12.00 a 15.00 hores
NICOLAS GABRIEL ALLORO
CARLOS ARCOS BOSCH
RAMON ARIZA CAÑUELO
GERARD ARMENTERO SAURA
RUFINO BADENAS OTON
ROGER BEARDO CANDAO
OMAR BIRKH
XAVIER FALLADA GOMEZ
FCO JAVIER GARCIA HEREDIA
RAFAEL GARCIA HEREDIA
ERIC MANCHA ESTELLA
DANIEL MARCOS GONZÁLEZ
ISAAC MORENO GARCIA
JULIA PELLEJA GRIFOLL
PAU ROVIRA FIGUERAS
DAVID TOST BATALLÉ
MARC ZAZO RAMOS
GRUP 5
TARDA - De 15.00 a 18.00 hores
ALVARO AGUIRRE SANZ
SIRA CALLEJA PIQUER
HORACIO LUIS CARREÑO MARTÍNEZ
DIEGO CASTEL ROMERO
LLUC COLOMER JURADO
FRANCESC DIAZ TORRES
MARTINA HERNÁNDEZ CORAO
ALEX LLUCH ROMEU
GABRIEL LOYOLA
RAUL MARTIN TUDO
MARTÍ MATEU CODINA
ERIC MERCADE PRAT
IGNASI MIRALLES NOGUES
ANGEL MORENO ALBAREDA
JOAN OTAL POCH
SERGI PEIDRO PLANA
GRUP 6
TARDA - De 15.00 a 18.00 hores
JESSICA CRUZ RODRÍGUEZ
SERGI ESCUDERO LARRA
GERARD FERMIN SÁNCHEZ
TIAGO GARCIA VIDAL
MARTÍ GARCÍA VIDAL
BERNAT GARRIGA PASCUAL
SAUL LÓPEZ MENDEZ
ORIOL MARCH I PUYAL
MARCOS PALACIOS FERNÁNDEZ
XAVIER RAFOLS JORDA
BERNAT SANTANA FOLGUERA
IKER SANTIN SÁNCHEZ
JOAQUIM SATUE TUBAU
ALBERTO JESUS SEGURA MUÑOZ
BERNAT SERRA PAZ
JORDI SOLEY TURMO
PAOLA TORIBIO PELEGRIN
GRUP 7
TARDA - De 18.00 a 21.00 hores
MAGI ANDREU PALLARÈS
ERIC BADIA FERRERES
ERC CAMARA MEJIAS
CARLOS CASADO ROCABRUNA
JOAN IGNASI CIURANA MAYORDOMO
FRANCISC DE LA TORRE NIETO
XAVIER FARRE RIBAS
JOSE ANTONIO GARCIA BARO
SERGIO GEA LOPEZ
XAVIER LARA TERCERO
XAVIER LLET AYEXANDRI
DAVID MARTINEZ REINA
ADRIAN MUÑIDO CANSADO
FRANCISCO RECHE URBAN
ALEX RIPOLL NOVAU
IKER BAILLY SANZ
GRUP 8
TARDA - De 18.00 a 21.00 hores
RAUL GRANADOS SEGURA
SERGI ASPACHS SUBIRATS
PEDRO JOSE BENITO MUÑOZ
MARC BERRIO FERNÁNDEZ
SERGIO DANIEL CHACON RODRÍGUEZ
ISAAC GARCIA VILA
MARC MANZANO BACIERO
NEREA MARTÍNEZ MARISCAL
JOAN NONELL GINABREDA
RAUL PACHECO ANTON
JOSEP PALLARES PALAU
PAU PITARCH CEGARRA
LLUC SANGLAS I MADERA
JOAN SAPERAS CASTILLA
BERNAT SIMON GIMENEZ
MARCEL TAMAYO PEÑUELA

Recordem que l’Escola d’Entrenadors de Futbol Sala ha assignat els horaris segons l’ordre d’arribada de les peticions i ha determinat la franja horària intentant quadrar grups reduïts entre 15 i 17 alumnes.

Els alumnes estan convocats mitja hora abans de l'inici del seu torn a la instal·lació esportiva indicada.

L’assistència a l’examen pràctic presencial del Curs d’Entrenador Nacional C de futbol sala és obligatòria i tots aquells que no assisteixin no podran superar el curs.

La prova consisteix a desenvolupar una o dues de les tasques que els alumnes han dissenyat a la sessió que han enviat a l’assignatura de les Sessions d’Entrenament. Per això, els alumnes es distribuiran en grups de treball per tal que, a la vegada que s’avaluen, actuen com a jugadors en les avaluacions dels companys.

De cara al dia de l’examen pràctic cal que tots els alumnes es vesteixin amb roba i sabatilles esportives i que portin impreses les sessions d’entrenament per entregar a l’inici de l’examen.

Tota l’oferta formativa que ofereix l’Escola d’Entrenadors de Futbol Sala està disponible, al llarg de la temporada, al seu web específic, al qual es pot accedir clicant AQUÍ.